We wrześniu ruszy nabór środków do programu Mój Prąd 6.0!

17 czerwca, 2024

Przygotowany przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej program ma za zadanie wsparcie polskich gospodarstw domowych w finansowaniu i rozwoju energetyki prosumenckiej.

To już szósty nabór wniosków o dofinansowanie inwestycji w energetykę odnawialną.

O dofinansowanie będzie mogła się starać każda osoba fizyczna, która wytwarza energię elektryczną na własne potrzeby, a beneficjentem wsparcia z programu będzie posiadacz licznika.

Co ciekawe, na dofinansowanie mogą także liczyć osoby, które zamontowały instalację fotowoltaiczną przed rozpoczęciem naboru do wrześniowej edycji programu.

Łączna kwota dotacji wyniesie 400 milionów złotych.

Jak przekazała Dorota Zawadzka-Stępniak, prezes Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, warunkiem otrzymania środków z programu Mój Prąd 6.0 będzie powiązanie instalacji fotowoltaicznej z magazynami energii.

Specjalna Oferta Eko Prime

W Eko Prime przeprowadzimy Cię przez wszystkie etapy inwestycji w energię odnawialną, od pozyskania środków, przez projekt i realizację, aż po bieżącą, wieloletnią eksploatację.

Skontaktuj się z nami i rozpocznij swoją ekologiczną inwestycję z Eko Prime!

Może Cię również zainteresować

Skorzystaj z wiedzy naszych specjalistów. 
Poznaj praktyczne rozwiązania i porady dotyczące fotowoltaiki i oze.
© 2023 EKOPRIME. Wszystkie prawa zastrzeżone.
POLITYKA PRYWATNOŚCI
phone-handsetbubblemagnifierchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram