Farmy fotowoltaiczne od Eko Prime

Kompleksowa obsługa inwestorów
Nasze szybkie i kompleksowe realizacje przeprowadzamy od początku do końca.
Zrobimy dla Ciebie projekt, dopasujemy urządzenia oraz zajmiemy się ich montażem w wyznaczonym miejscu.
150 MW w nowych projektach
129 MW wybudowanych
50 MW w trakcie budowy

EKO PRIME – deweloper farm fotowoltaicznych

Farmy fotowoltaiczne są przyszłościowym spojrzeniem na energię. Dlatego wychodzimy naprzeciw potrzebom kontrahentów biznesowych w roli generalnego wykonawcy farm fotowoltaicznych. Dzięki kompleksowej usłudze zyskasz wsparcie na każdym etapie inwestycji, od konsultacji, przez projekt oraz budowę po serwis. Wykorzystaj potencjał energetyczny drzemiący w przyrodzie i przekształć go w czysty zysk.

Stale monitorujemy rynek związany z odnawialnymi źródłami energii. Dlatego mamy pewność, że nasza oferta dotycząca farm fotowoltaicznych jest najbardziej zaawansowaną technologicznie propozycją w Europie.

W Eko Prime zadbamy o Twoją inwestycję kompleksowo. Posiadamy własne biuro projektowe. Dlatego przygotujemy dla Ciebie rozwiązanie szyte na miarę i szybką wycenę, a Ty nie poniesiesz przy tym zbędnych kosztów. Co zyskasz, powierzając nam rolę generalnego wykonawcy farmy fotowoltaicznej? Zaprojektujemy i wzniesiemy inwestycję, która generuje imponującą stopę zwrotu, bo aż do 22% w skali roku.

Wykorzystaj potencjał płynący z natury

Śledzimy ciągły rozwój rynku fotowoltaicznego. Dlatego we wszystkich projektach farm fotowoltaicznych łączymy innowacje z wiedzą i doświadczeniem. Możemy pochwalić się ofertą, która stanowi jedną z najbardziej innowacyjnych propozycji w Europie.
Magazynuj, zużywaj na bieżąco lub sprzedawaj energię pochodzącą z farmy fotowoltaicznej. Skorzystaj z rozwiązania odpowiadającego Twoim potrzebom. Farma fotowoltaiczna może towarzyszyć hali produkcyjnej lub stanowić niezależne źródło dochodu.
Pomożemy Ci w przygotowaniu dokumentacji potrzebnej do uzyskania dotacji oraz doradzimy w procesie zawarcia umowy. Choć aktualnie niewiele rządowych programów wspiera budowę farm fotowoltaicznych, patrząc na europejską tendencję, można spojrzeć na ten temat z dużą dozą optymizmu.

Wszystkie działania skupiające się na zatrzymywaniu zmian klimatycznych przeżywają swój rozkwit, a Unia Europejska kładzie nacisk na odnawialne źródła energii. Dlatego w niedalekiej przyszłości możesz spodziewać się rozszerzonej oferty dofinansowań.

Dofinansowania związane z programami rządowymi nie są jednak jedyną drogą, która może Cię wesprzeć podczas inwestycji związanej z farmą fotowoltaiczną. Wiele banków proponuje atrakcyjne możliwości finansowania przygotowane z myślą o inwestorach skupiających się na odnawialnych źródłach energii.

Wiemy, że bezpieczeństwo pracowników jest dla Ciebie priorytetowe. Czy wiesz, że nad każdą inwestycją fotowoltaiczną w Eko Prime, od projektu przez montaż po serwis czuwa zespół doświadczonych specjalistów? Przestrzegamy wielu protokołów, które zapewnią bezpieczeństwo Twojej firmie.
Serwis 24 h, 365 dni w roku. Farmy fotowoltaiczne są bezobsługowe i niemal bezawaryjne. Udzielamy 25 lat gwarancji na wszystkie nasze instalacje. Dysponujemy fachowym i szybkim serwisem – profesjonalna ekipa techniczna pojawi się u Ciebie w ciągu 24 godzin od zgłoszenia.
Wiemy, że kompleksowa usługa wpływa na Twój komfort. Dlatego kompleksowo i sprawnie projektujemy, montujemy oraz otaczamy opieką każdą inwestycję. Oferujemy również usługę doradztwa oraz pomagamy w procesie finansowania
Farma fotowoltaiczna to inwestycja w dobro środowiska, która przekłada się na stałe i atrakcyjne źródło dochodu. W Eko Prime zaprojektujemy, zoptymalizujemy i wykonamy dla Ciebie farmę fotowoltaiczną, która generuje imponującą stopę zwrotu. Wejdź do świata nowych możliwości ze stopą zwrotu sięgającą do 22% w skali roku.
Bazujemy na doświadczeniu, dlatego wiemy, że zoptymalizowany projekt jest gwarancją sukcesu i zysku. Posiadamy własne biuro projektowe. Przygotujemy dla Ciebie farmę fotowoltaiczną dopasowaną do Twoich potrzeb. Szybka wycena i darmowy projekt – to możliwości, które znajdziesz w Eko Prime.
Gwarancja jest krokiem w stronę bezpieczeństwa. Dlatego udzielamy gwarancji na 25 lat na wszystkie instalacje fotowoltaiczne. Korzystamy z podzespołów proponowanych przez czołowych producentów w swojej dziedzinie:

- Bruk-Bet Solar,
- Qcells,
- Ja-Solar,
- Sharp,
- LG.
Kierujemy się innowacyjnością i bogatym doświadczeniem. Z uwagą obserwujemy rynek OZE. Dlatego mamy pewność, że nasza oferta jest najbardziej zaawansowaną technologicznie propozycją w Europie.

Wyróżniamy się zespołem po brzegi wypełnionym specjalistami. To ludzie od wielu lat związani z rynkiem odnawialnych źródeł energii w Polsce i Europie. Zespół specjalistów, techników i doradców kompleksowo zadba o Twoją inwestycję.

Proponujemy optymalne rozwiązania dotyczące zarówno projektu, jak i samej instalacji Możemy pochwalić się szczegółowymi audytami, dzięki którym możemy jeszcze lepiej poznać i zrozumieć Twoje potrzeby.

Realizacje naszych farm fotowoltaicznych

Wszystkie projekty, które zrealizowaliśmy, są naszą dumą. Wybierz się w podróż po mapie pełnej efektywnych inwestycji i satysfakcji.
Zobacz więcej realizacji
Planujesz inwestycję w farmę fotowoltaiczną? Poszukujesz sprawdzonych rozwiązań lub najwyższej jakości komponentów? 
Skontaktuj się z nami już dziś i rozpocznij współpracę z Eko Prime - Twoim przewodnikiem po świecie odnawialnych źródeł energii.
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
© 2023 EKOPRIME. Wszystkie prawa zastrzeżone.
POLITYKA PRYWATNOŚCI
phone-handsetbubblemagnifierchevron-downarrow-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram