Budujemy w trosce o środowisko

zadbamy o Twoją inwestycję kompleksow
Nasze szybkie i kompleksowe realizacje przeprowadzamy od początku do końca.
Zrobimy dla Ciebie projekt, dopasujemy urządzenia oraz zajmiemy się ich montażem w wyznaczonym miejscu.

Nadrzędna troska o środowisko

Stale monitorujemy rynek OZE, dlatego mamy pewność, że nasza oferta jest najbardziej zaawansowaną technologicznie propozycją w Europie. Eko Prime to ludzie, wiedza i doświadczenie. W naszym zespole znajdziesz specjalistów od lat związanych z rynkiem odnawialnych źródeł energii nie tylko w Polsce, ale i Europie. To fachowcy, projektanci, technicy oraz doradcy sprawiają, że działamy kompleksowo.

Wiemy, że farmy fotowoltaiczne są przyszłościowym spojrzeniem na energię. Dlatego wychodzimy naprzeciw potrzebom kontrahentów biznesowych w roli generalnego wykonawcy farm fotowoltaicznych. Generalny wykonawca jest synonimem bezpieczeństwa, kompletności i zadowolenia. Dzięki kompleksowej usłudze zyskasz wsparcie na każdym etapie inwestycji, od konsultacji, przez projekt oraz budowę po serwis. Wykorzystaj potencjał energetyczny drzemiący w przyrodzie i przekształć go w czysty zysk.

W Eko Prime zadbamy o Twoją inwestycję kompleksowo. Posiadamy własne biuro projektowe. Dlatego przygotujemy dla Ciebie rozwiązanie szyte na miarę i szybką wycenę, a Ty nie poniesiesz przy tym zbędnych kosztów. Dodatkowo każdy projekt poddajemy procesowi optymalizacji, podczas którego maksymalizujemy przyszłe zyski. Co zyskasz, powierzając nam rolę generalnego wykonawcy? Możemy zbudować dla Ciebie farmę fotowoltaiczną, która generuje imponującą stopę zwrotu, bo aż do 22% w skali roku.

Szybkie i kompleksowe realizacje

Opieka nad każdą inwestycją bezpośrednio łączy się z bezpieczeństwem. Dlatego w Eko Prime znajdziesz serwis czynny 24 h, 365 dni w roku. Przez pierwszy rok możesz korzystać z tej usługi bezpłatnie.

Dodatkowo w przypadku farm fotowoltaicznych gwarantujemy pełną opiekę w okresie rozruchowym. Opieka ta skupia się na szkoleniach zarówno inwestora, jak i całego zespołu. Dzięki czemu zyskasz wiedzę, a my sprawnie przekażemy Ci inwestycję gotową do eksploatacji.

Wykonywane przez nas instalacje fotowoltaiczne są bezobsługowe i niemal bezawaryjne. Udzielamy 25 lat gwarancji na wszystkie instalacje. Dysponujemy fachowym i szybkim serwisem – w razie awarii fachowcy pojawią się u Ciebie w ciągu 24 godzin od zgłoszenia.
Współpracę opieramy na wzajemnym zaufaniu. Dlatego już na etapie projektowania stawiamy na rozmowę. Wsłuchamy się w Twoje potrzeby, niezależnie od rodzaju oraz rozmiaru inwestycji. Wiemy, że zaufanie buduje relacje. My oprócz relacji zbudujemy dla Ciebie przyszłościowe źródło energii elektrycznej.
Pracujemy dla ściśle określonych efektów. Powierzone nam inwestycje realizujemy w ciągu 30 dni. Lubimy wyzwania, dlatego jesteśmy pewni swoich umiejętności. Nauczeni doświadczeniem bazujemy na zespole złożonym ze specjalistów w swoim fachu, co więcej posiadamy własny sprzęt i zaplecze magazynowe. Dlatego nie korzystamy z usług podwykonawców. We współpracy z Eko Prime poznasz nowy wymiar jakości.
Kompleksowa usługa generalnego wykonawcy
Własne biuro projektowe
Dostępny serwis 24 h 356 dni w roku
Gwarancja 25 lat wydajności

Dlaczego warto?

Bezpieczeństwo
Zrób znaczący krok w stronę przyszłości z inwestycją w odnawialne źródła energii. Wybierając Eko Prime jako generalnego wykonawcę zyskujesz bezpieczeństwo podczas całego procesu wznoszenia farmy fotowoltaicznej, od projektu przez montaż po rozruch i serwis.
Zyski
Odnawialne źródła energii to realne zyski. Dzięki farmie fotowoltaicznej zaspokoisz potrzeby swojego przedsiębiorstwa lub stworzysz niezależne źródło dochodu. Będąc generalnym wykonawcą, możemy zbudować dla Ciebie farmę fotowoltaiczną, która generuje imponującą stopę zwrotu, bo aż do 22% w skali roku.

Energię uzyskaną ze słońca możesz nie tylko zużywać na bieżąco, ale też magazynować lub sprzedawać.
Indywidualne podejście
We współpracy stawiamy na kontakt pełen otwartości. Do każdej inwestycji podchodzimy indywidualnie. Korzystając z doświadczenia: projektujemy, optymalizujemy, wznosimy i serwisujemy farmy fotowoltaiczne. Wiemy, że dzięki takiej strategii zyski rosną.
Opieka i serwis
Czas związany z rozruchem inwestycji jest wyzwaniem dla każdego inwestora. Dlatego w Eko Prime zyskujesz opiekę fachowców oraz pełen pakiet szkoleń.

Opieka nad każdą inwestycją bezpośrednio łączy się z bezpieczeństwem. Dlatego w Eko Prime znajdziesz serwis czynny 24 h, 365 dni w roku. Dodatkowo przez pierwszy rok możesz korzystać z tej usługi bezpłatnie.
Zacznij oszczędzać i zarabiać!
Rozpocznij współpracę z Eko Prime - Twoim przewodnikiem po świecie odnawialnych źródeł energii.
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

6 prostych kroków do własnej instalacji

I Konsultacja
W Eko Prime czekają na Ciebie specjaliści. Podczas współpracy stawiamy na kontakt. Dlatego podczas wstępnej konsultacji wsłuchamy się w Twoje potrzeby i omówimy szczegóły współpracy.
II Projekt
Projekt jest fundamentem całej inwestycji zarówno tej mniejszej, jak i pełnowymiarowej farmy fotowoltaicznej. W Eko Prime posiadamy własne biuro projektowe. Dlatego przygotujemy dla Ciebie rozwiązanie szyte na miarę i szybką wycenę, a Ty nie poniesiesz zbędnych kosztów.
III Dotacje
Bazujemy na doświadczeniu, dlatego wiemy, że optymalizacja projektu przynosi większe zyski. Posiadamy własne biuro projektowe, które na podstawie Twoich potrzeb stworzy zarys całej inwestycji. Dodatkowo każdy projekt przechodzi proces optymalizacji, podczas którego maksymalizujemy Twoje przyszłe zyski.
IV Montaż
Stawiamy na jakość, dlatego nie bazujemy na podwykonawcach. W Eko Prime znajdziesz specjalistów w swoim fachu, pełne zaplecze magazynowe oraz maszynowe. Podczas budowy bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem, dlatego w tym czasie obejmujemy inwestycję ubezpieczeniem.
V Podłączenie
Zyskaj spokój i bezpieczeństwo dzięki fachowcom. Podłączamy i uruchamiamy każdą inwestycję. Dodatkowo oferujemy pełną opiekę w tym szczególnym czasie. Przygotowujemy szkolenia zarówno dla inwestorów, jak i Twoich pracowników. Wiemy, że siła tkwi w wiedzy oraz pracy zespołowej. Każda instalacja oraz zaawansowana farma fotowoltaiczna przechodzi proces związany z pełnym przygotowaniem do eksploatacji.
VI Opieka
Każdą inwestycję otaczamy roczną bezpłatną opieką – to gwarancja spokoju. Dodatkowo w Eko Prime znajdziesz serwis czynny 24 h, 365 dni w roku. Wiemy, że skuteczna i szybka usługa serwisowa zapewni Ci spokój oraz satysfakcję.

Nasze realizacje

Wszystkie projekty, które zrealizowaliśmy, są naszą dumą. Wybierz się w podróż po mapie pełnej efektywnych inwestycji i satysfakcji.
Zobacz więcej realizacji

Co mówią o nas klienci?

Zakup i montaż instalacji fotowoltaicznej - fachowe doradztwo; dobra organizacja i punktualność, w dwóch słowach: pełen profesjonalizm. Nie mam zastrzeżeń. Wszystko wykonane w terminie zgodnie z umową.
Jestem bardzo zadowolona z montażu mikroinstalacji fotowoltaicznej i z czystym sumieniem polecam firmę. Profesjonalizm, bardzo dobry kontakt, konkurencyjna cena, pełne wsparcie techniczne oraz pomoc w załatwieniu formalności - to dla Nich coś oczywistego. Z pewnością skorzystam jeszcze z montażu pompy ciepła, a także usług serwisowych.
Bardzo dobry kontakt z klientem, najwyższej jakości komponenty przy super konkurencyjnych cenach, a do tego profesjonalny montaż. Możliwość dostosowania instalacji do indywidualnych potrzeb. Polecam!
© 2023 EKOPRIME. Wszystkie prawa zastrzeżone.
POLITYKA PRYWATNOŚCI
phone-handsetbubblemagnifierchevron-downarrow-downarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram