Praca w Eko Prime

skieruj wzrok w stronę przyszłości

Łączymy niezwykłych ludzi - takich jak Ty

Przyłącz się do Eko Prime i buduj z nami zrównoważoną przyszłość! Szukamy osób pełnych doświadczenia, wiedzy i pasji. Jesteś ekspertem w dziedzinie odnawialnych źródeł energii, innowacyjnego budownictwa? Dołącz do zespołu pełnego ekspertów. W Eko Prime każdy dzień jest okazją do nauki, rozwoju i wprowadzania realnych zmian. Oferujemy środowisko, w którym Twoje pomysły będą cenione, a kariera może dynamicznie się rozwijać. Chcesz mieć wpływ na przyszłość energetyki i budownictwa, Eko Prime jest miejscem dla Ciebie!
Obecnie rekrutujemy na stanowiska:
Jesteś projektantką lub projektantem? Masz doświadczenie w projektowaniu, a odnawialne źródła energii nie stanowią dla Ciebie tajemnicy? Dołącz do naszego biura projektowego. Czekają na Ciebie:
- innowacyjne projekty,
- dynamiczne i przyjazne środowisko pracy,
- możliwości ciągłego rozwoju.

Wizje, które realizujemy w Eko Prime mają realny wpływ na dobro środowiska. Szukamy osób z pasją, zaangażowaniem i gotowością do ciągłego poszerzania horyzontów. Jeśli czujesz, że Eko Prime to idealne miejsce dla Ciebie, aplikuj już dziś!
APLIKUJ
Zarządzanie jest Twoją pasją? Poszukujemy project managera do zarządzania projektami w dziedzinie odnawialnych źródeł energii i budownictwa. Możesz pochwalić się bogatym doświadczeniem? Masz rozwinięte umiejętności komunikacyjne? Odnawialne źródła energii są Twoją pasją? 

Dołącz do nas i pracuj nad innowacyjnymi projektami przy wsparciu profesjonalnego zespołu, w środowisku sprzyjającym rozwojowi. Jeśli czujesz, że Eko Prime to idealne miejsce dla Ciebie, aplikuj już dziś!

APLIKUJ
Poszukujemy doświadczonego operatora maszyn. Obsługa nowoczesnego sprzętu jest dla Ciebie czystą przyjemnością? Chcesz zaangażować się w projekty związane z odnawialnymi źródłami energii oraz budownictwem? 

Dołącz do nas, w Eko Prime znajdziesz konkurencyjne wynagrodzenia, jakościowe szkolenia i możliwości rozwoju. Jesteś zainteresowany? Aplikuj już dziś.
APLIKUJ
Zarządzanie zespołem jest Twoją pasją? Stań na czele zespołu w projektach związanych z odnawialnymi źródłami energii. W Eko Prime spotkasz atrakcyjne warunki pracy, możliwości rozwoju oraz realny wpływ na projekty pełne innowacji. Wyzwania są Twoim motorem napędowym? 

Aplikuj już dziś i dołącz do zespołu mającego realny wpływ na przyszłość energetyczną.
APLIKUJ
© 2023 EKOPRIME. Wszystkie prawa zastrzeżone.
POLITYKA PRYWATNOŚCI
phone-handsetbubblemagnifierchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram