Nadrzędna troska o środowisko

Odnawialne źródła energii pozwalają odetchnąć naturze. Czerpią korzyści z zasobów, których nie sposób wykorzystać w przeciwieństwie do paliw kopalnych. Słońce, wiatr, źródła geotermalne, biomasa, woda to żywioły niosące za sobą ulgę dla środowiska i realne oszczędności. Energia elektryczna pozyskiwana z odnawialnych źródeł jest alternatywą dla tej pochodzącej z coraz trudniej dostępnych i drogich surowców.

Obecnie oczy świata zwróciły się ku środowisku. Zmiany klimatyczne, zagrożenia dla wielu ekosystemów, a tym samym pogorszenie jakości życia i zdrowia ludzi zaowocowało chęcią zmiany. To właśnie odnawialne źródła energii pomagają ludzkości wcisnąć hamulec w pędzącej maszynie kryzysu klimatycznego, zaprojektowanej przez nas samych. Dlatego w długofalowej perspektywie, coraz popularniejsze sięganie po odnawialne źródła energii można porównać do słońca wychodzącego po burzy.

W Eko Prime czerpiemy energię z promieni słonecznych. Specjalizujemy się w budowie instalacji fotowoltaicznych, od tych najmniejszych po wielkoformatowe farmy fotowoltaiczne. W swojej pracy łączymy wiedzę, umiejętności i doświadczenie. To wszystko zaowocowało wysokimi standardami, które cieszą naszych klientów niezawodnością. Każdą koncepcję zmieniamy w realizację, by później wspierać Cię w serwisie oraz monitoringu. Jesteśmy jedną z nielicznych firm stawiającą na wzajemne zaufanie, dlatego możesz rozliczyć się z nami po uruchomieniu instalacji.

Szybkie i kompleksowe instalacje

Opieka nad każdą inwestycją bezpośrednio łączy się z bezpieczeństwem. Dlatego w Eko Prime znajdziesz serwis czynny 24 h, 365 dni w roku. Przez pierwszy rok możesz korzystać z tej usługi bezpłatnie.

Dodatkowo w przypadku farm fotowoltaicznych gwarantujemy pełną opiekę w okresie rozruchowym. Opieka ta skupia się na szkoleniach zarówno inwestora, jak i całego zespołu. Dzięki czemu zyskasz wiedzę, a my sprawnie przekażemy Ci inwestycję gotową do eksploatacji.

Wykonywane przez nas instalacje fotowoltaiczne są bezobsługowe i niemal bezawaryjne. Udzielamy 25 lat gwarancji na wszystkie instalacje. Dysponujemy fachowym i szybkim serwisem – w razie awarii fachowcy pojawią się u Ciebie w ciągu 24 godzin od zgłoszenia.
Współpracę opieramy na wzajemnym zaufaniu. Dlatego już na etapie projektowania stawiamy na rozmowę. Wsłuchamy się w Twoje potrzeby, niezależnie od rodzaju oraz rozmiaru inwestycji. Wiemy, że zaufanie buduje relacje. My oprócz relacji zbudujemy dla Ciebie przyszłościowe źródło energii elektrycznej.
Pracujemy dla ściśle określonych efektów. Powierzone nam inwestycje realizujemy w ciągu 30 dni. Lubimy wyzwania, dlatego jesteśmy pewni swoich umiejętności. Nauczeni doświadczeniem bazujemy na zespole złożonym ze specjalistów w swoim fachu, co więcej posiadamy własny sprzęt i zaplecze magazynowe. We współpracy z Eko Prime poznasz nowy wymiar jakości.
Gwarancja szybkiego czasu realizacji
Kompleksowy serwis 24h 365 dni w roku
Uruchomienie instalacji
Gwarancja 25 lat wydajności

Dlaczego warto?

Niezależność
Zbuduj niezależność energetyczną i zabezpiecz się przed wzrostem cen. Dzięki instalacji fotowoltaicznej zyskasz niezależne źródło energii, a to wszystko w towarzystwie troski o przyrodę.

Koszty związane z eksploatacją fotowoltaiki są niskie, a sama instalacja niemal bezobsługowa.
Oszczędność
Odnawialne źródła energii to realne oszczędności. Dzięki instalacji fotowoltaicznej wyprodukujesz prąd, który zaspokoi wszystkie Twoje potrzeby. Nie musisz kupować energii od krajowego dostawcy.

Energię uzyskaną ze słońca możesz nie tylko zużywać na bieżąco, ale też magazynować lub sprzedawać.
Finansowanie
Dzięki bogatej ofercie dotacji nie musisz ponosić wszystkich kosztów związanych z inwestycją. Nasi specjaliści przeprowadzą Cię przez cały proces finansowania. Pomogliśmy klientom pozyskać łącznie 100 mln złotych pochodzących z dofinansowań.

Jesteśmy jedną z nielicznych firm, z którą możesz rozliczyć się po uruchomieniu inwestycji.
Opieka i serwis
Opieka nad każdą inwestycją bezpośrednio łączy się z bezpieczeństwem. Dlatego w Eko Prime znajdziesz serwis czynny 24 h, 365 dni w roku. Dodatkowo przez pierwszy rok możesz korzystać z tej usługi bezpłatnie.

Wykonywane przez nas instalacje fotowoltaiczne są bezobsługowe i niemal bezawaryjne.
Zacznij oszczędzać i zarabiać dzięki instalacji paneli fotowoltaicznych
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

6 prostych kroków do własnej instalacji

I Konsultacja
W Eko Prime czekają na Ciebie specjaliści. Podczas współpracy stawiamy na kontakt. Dlatego podczas wstępnej konsultacji wsłuchamy się w Twoje potrzeby i omówimy szczegóły współpracy.
II Projekt
Projekt jest fundamentem całej inwestycji zarówno tej mniejszej, jak i pełnowymiarowej farmy fotowoltaicznej. W Eko Prime posiadamy własne biuro projektowe. Dlatego przygotujemy dla Ciebie rozwiązanie szyte na miarę i szybką wycenę, a Ty nie poniesiesz zbędnych kosztów. Dodatkowo w Eko Prime każdy projekt przechodzi proces optymalizacji, podczas którego maksymalizujemy przyszłe zyski.
III Dotacje
Działamy kompleksowo, dlatego sprawnie przeprowadzimy Cię przez cały proces związany z pozyskiwaniem dotacji. Zapewniamy doradztwo, wsparcie, pomoc w przygotowaniu niezbędnych dokumentów. Pozyskaliśmy dla naszych klientów już ponad 100 mln złotych pochodzących z różnorodnych dotacji.
IV Montaż
Stawiamy na jakość. W Eko Prime znajdziesz specjalistów w swoim fachu, pełne zaplecze magazynowe oraz maszynowe. Podczas budowy bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem, dlatego w tym czasie obejmujemy inwestycję ubezpieczeniem.
V Podłączenie
Zyskaj spokój i bezpieczeństwo dzięki fachowcom. Podłączamy i uruchamiamy każdą inwestycję. Dodatkowo oferujemy pełną opiekę w tym szczególnym czasie. Przygotowujemy szkolenia zarówno dla inwestorów, jak i Twoich pracowników. Wiemy, że siła tkwi w wiedzy oraz pracy zespołowej. Każda instalacja oraz zaawansowana farma fotowoltaiczna przechodzi proces związany z pełnym przygotowaniem do eksploatacji.
VI Opieka
Każdą inwestycję otaczamy roczną bezpłatną opieką – to gwarancja spokoju. Dodatkowo w Eko Prime znajdziesz serwis czynny 24 h, 365 dni w roku. Wiemy, że skuteczna i szybka usługa serwisowa zapewni Ci spokój oraz satysfakcję.

Realizacje naszych farm fotowoltaicznych

Wszystkie projekty, które zrealizowaliśmy, są naszą dumą. Wybierz się w podróż po mapie pełnej efektywnych inwestycji i satysfakcji.
Zobacz więcej realizacji

Co mówią o nas klienci?

Zakup i montaż instalacji fotowoltaicznej - fachowe doradztwo; dobra organizacja i punktualność, w dwóch słowach: pełen profesjonalizm. Nie mam zastrzeżeń. Wszystko wykonane w terminie zgodnie z umową.
Jestem bardzo zadowolona z montażu mikroinstalacji fotowoltaicznej i z czystym sumieniem polecam firmę. Profesjonalizm, bardzo dobry kontakt, konkurencyjna cena, pełne wsparcie techniczne oraz pomoc w załatwieniu formalności - to dla Nich coś oczywistego. Z pewnością skorzystam jeszcze z montażu pompy ciepła, a także usług serwisowych.
Bardzo dobry kontakt z klientem, najwyższej jakości komponenty przy super konkurencyjnych cenach, a do tego profesjonalny montaż. Możliwość dostosowania instalacji do indywidualnych potrzeb. Polecam!
© 2023 EKOPRIME. Wszystkie prawa zastrzeżone.
POLITYKA PRYWATNOŚCI
phone-handsetbubblemagnifierchevron-downarrow-downarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram