Twój partner w nowoczesnej energetyce

zapewniamy energię, która napędza przyszłość
W Eko Prime wierzymy, że dostęp do niezawodnej i ekologicznej energii jest kluczem do zrównoważonego rozwoju. Nasza oferta obejmuje kompleksowe usługi w zakresie sprzedaży energii, budowy stacji napięcia oraz linii energetycznych. To czyni nas liderem w dziedzinie innowacyjnych rozwiązań energetycznych.

Energia przyjazna dla środowiska

Nasza firma kładzie szczególny nacisk na nowoczesne technologie, wykorzystując najnowsze osiągnięcia w dziedzinie energetyki odnawialnej. Dzięki temu nie tylko dostarczamy niezawodne źródła energii, ale także przyczyniamy się do ochrony środowiska. Współpracujemy z klientami, dostosowując nasze rozwiązania do ich indywidualnych potrzeb, co sprawia, że nasza oferta staje się kompleksowym wsparciem dla zrównoważonego rozwoju zarówno na poziomie lokalnym, jak i globalnym. 

Nasz zespół doświadczonych specjalistów gwarantuje, że inwestycje w ekologiczną energię z Eko Prime to nie tylko decyzja ekonomicznie opłacalna, ale także krok w kierunku bardziej ekologicznej przyszłości.

Oferujemy szeroki wybór pakietów energetycznych, dostosowanych do potrzeb zarówno małych przedsiębiorstw, jak i dużych korporacji. Nasza energia pochodzi z odnawialnych źródeł, co gwarantuje nie tylko konkurencyjne ceny, ale także wsparcie dla środowiska.
BUDUJEMY STACJE NISKIEGO, ŚREDNIEGO I WYSOKIEGO NAPIĘCIA
Usługi, które proponujemy, obejmują projektowanie i budowę stacji napięcia na każdym poziomie — od niskiego, przez średnie po wysokie napięcie. Zespół składający się z doświadczonych ekspertów gwarantuje najwyższą jakość wykonania i zgodność z najnowszymi standardami branżowymi.
BEZPIECZNA I NIEZAWODNA INFRASTRUKTURA, która napędza przyszłość
Specjalizujemy się w budowie linii energetycznych, zapewniając bezpieczne i efektywne przesyłanie energii. Wszystkie projekty realizujemy z myślą o maksymalnej wydajności przy minimalnym wpływie na środowisko.
REALIZUJEMY PRZYŁĄCZA – POŁĄCZENIE Z SIECIĄ NA WYCIĄGNIECIE TWOICH RĄK
Realizujemy przyłącza, dostarczając tym samym kompleksowe rozwiązania umożliwiające dystrybucję energii elektrycznej. Każdą realizację traktujemy indywidualnie. Niezależnie od wielkości i złożoności projektu, zrealizujemy usługę profesjonalne i terminowo.
12 LAT DOŚWIADCZENIA
99% POZYTYWNYCH OPINII
POLSKI KAPITAŁ

Dlaczego warto?

Doświadczenie
Zrób znaczący krok w stronę przyszłości z Eko Prime. Wyróżniamy się wieloletnim doświadczeniem w branży energetycznej. Wybierając naszą firmę, zyskujesz bezpieczeństwo płynące z doświadczenia. Zespół fachowców i konsultantów wsłucha się w Twoje potrzeby podczas każdego etapu realizacji.
Innowacyjność
Wiemy, że innowacje oraz ciągły rozwój stanowią tajemnicę sukcesu. Dlatego stawiamy na nowoczesne technologie i zrównoważone rozwiązania.
Indywidualne podejście
We współpracy stawiamy na kontakt pełen otwartości. Do wszystkich inwestycji podchodzimy indywidualnie. Dopasowujemy paletę usług do specyficznych potrzeb każdego klienta.
Zaangażowanie w ochronę środowiska
Zawsze kierujemy się dobrem środowiska. Odnawialne źródła energii są krokiem w stronę czystej i zrównoważonej energii. Dlatego promujemy i stosujemy rozwiązania przyjazne naturze.
Rozpocznij współpracę z Eko Prime - Twoim przewodnikiem po świecie odnawialnych źródeł energii.
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Co mówią o nas klienci?

Zakup i montaż instalacji fotowoltaicznej - fachowe doradztwo; dobra organizacja i punktualność, w dwóch słowach: pełen profesjonalizm. Nie mam zastrzeżeń. Wszystko wykonane w terminie zgodnie z umową.
Jestem bardzo zadowolona z montażu mikroinstalacji fotowoltaicznej i z czystym sumieniem polecam firmę. Profesjonalizm, bardzo dobry kontakt, konkurencyjna cena, pełne wsparcie techniczne oraz pomoc w załatwieniu formalności - to dla Nich coś oczywistego. Z pewnością skorzystam jeszcze z montażu pompy ciepła, a także usług serwisowych.
Bardzo dobry kontakt z klientem, najwyższej jakości komponenty przy super konkurencyjnych cenach, a do tego profesjonalny montaż. Możliwość dostosowania instalacji do indywidualnych potrzeb. Polecam!
© 2023 EKOPRIME. Wszystkie prawa zastrzeżone.
POLITYKA PRYWATNOŚCI
phone-handsetbubblemagnifierchevron-downarrow-downarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram