Fotowoltaika dla firmy od Eko Prime

wspieramy w biznesie
Nasze szybkie i kompleksowe realizacje przeprowadzamy od początku do końca.
Zrobimy dla Ciebie projekt, dopasujemy urządzenia oraz zajmiemy się ich montażem w wyznaczonym miejscu.
RACHUNKI NIŻSZE NAWET O 80%
NAJLEPSZE FINANSOWANIE
NAJNOWSZA TECHNOLOGIA

Fotowoltaika dla firmy

Niezawodne źródło energii pochodzącej z natury to wielka szansa dla Twojego biznesu. Konwencjonalne źródła energii bazujące na paliwach kopalnych są znacznym obciążeniem dla firmowego budżetu i środowiska. Dlatego idź z duchem czasu. Skieruj swój wzrok ku niezawodnej, stałej i taniej energii pochodzącej ze słońca. Dzięki inwestycji w system fotowoltaiczny dołożysz swoją cegiełkę do globalnego procesu skupiającego się zatrzymywaniu zmian klimatycznych.

System fotowoltaiczny to coś więcej niż ekologia. Inwestycja w odnawialne źródła energii pozwoli Ci skupić się na tym, co ważne i rozwojowe. Twoje rachunki za związane z utrzymaniem biura, hali produkcyjnej lub magazynowej znacząco spadną.

W Eko Prime wiemy, że prowadząc firmę, masz wiele spraw na głowie. Dlatego współpracując z nami, otrzymasz kompleksową usługę. Sprawnie przeprowadzimy Cię przez cały proces związany z inwestycją, od projektu przez montaż po całodobowy serwis. Stawiamy na kontakt pełen otwartości, dlatego wsłuchamy się w Twoje potrzeby i wymagania na każdym etapie realizacji.

Wykorzystaj potencjał płynący z natury

Instalacja fotowoltaiczna dla firmy to nie tylko konstrukcja, ale też odpowiedni projekt uwzględniający Twoje potrzeby. W Eko Prime wspólnie z projektantem przeanalizujesz profil i potrzeby swojego przedsiębiorstwa, a następnie wybierzesz:

- Instalację naziemną: to panele fotowoltaiczne umiejscowione na specjalnej konstrukcji w pobliżu biurowca lub hali produkcyjnej.

- Instalację znajdującą się na budynku lub hali: to panele fotowoltaiczne umiejscowione zazwyczaj na dachu.

- Instalację pełną innowacji: stawiasz na praktyczne i innowacyjne rozwiązania? Dzięki panelom fotowoltaicznym w formie wiaty samochodowej zyskasz wygodny parking dla pracowników z korzyścią dla Twojego portfela oraz środowiska.
Magazynuj, zużywaj na bieżąco lub sprzedawaj energię pochodzącą z instalacji fotowoltaicznej. Skorzystaj z rozwiązania odpowiadającego Twoim potrzebom w systemie:

- On-grid: to rodzaj instalacji fotowoltaicznej podłączony do sieci energetycznej. W tym przypadku wszystkie nadwyżki wyprodukowanej energii trafią do sieci, co nie jest sytuacją jednostronną. Gdy panele nie będą produkowały energii, mogą pobierać ją z sieci. To popularne rozwiązanie w przypadku terenów miejskich oraz takich, gdzie jest ułatwiony dostęp do sieci energetycznej.

- Off-grid: to rodzaj instalacji fotowoltaicznej nazywany fotowoltaiką wyspową. Wtedy instalacja jest niezależną jednostką, bez podłączenia do zewnętrznej sieci energetycznej. Dlatego, jeśli zależy Ci na całkowitej niezależności, wybierz instalację fotowoltaiczną z zapleczem magazynowym.
Pomożemy Ci w przygotowaniu dokumentacji potrzebnej do uzyskania dotacji oraz doradzimy w procesie zawarcia umowy.
Wiemy, że bezpieczeństwo pracowników jest dla Ciebie priorytetowe. Czy wiesz, że nad każdą inwestycją fotowoltaiczną w Eko Prime, od projektu przez montaż po serwis czuwa zespół doświadczonych specjalistów? Przestrzegamy wielu protokołów, które zapewnią bezpieczeństwo Twojej firmie.
Serwis 24 h, 365 dni w roku. Instalacje fotowoltaiczne są bezobsługowe i niemal bezawaryjne. Udzielamy 25 lat gwarancji na wszystkie nasze instalacje. 

Dysponujemy fachowym i szybkim serwisem – profesjonalna ekipa techniczna pojawi się u Ciebie w ciągu 24 godzin od zgłoszenia.
Wiemy, że kompleksowa usługa wpływa na Twój komfort. Dlatego kompleksowo i sprawnie projektujemy, montujemy oraz otaczamy opieką każdą inwestycję. Oferujemy również usługę doradztwa oraz pomagamy w pozyskiwaniu dofinansowań.
Instalacja fotowoltaiczna to realne oszczędności. Możesz w ten sposób obniżyć swoje rachunki za prąd o nawet 80%. Wykorzystaj potencjał płynący z natury i rozwijaj swoją firmę.
Instalacja fotowoltaiczna to realne oszczędności. Możesz w ten sposób obniżyć swoje rachunki za prąd o nawet 80%. Wykorzystaj potencjał płynący z natury i rozwijaj swoją firmę.
Gwarancja jest krokiem w stronę bezpieczeństwa. Dlatego udzielamy gwarancji na 25 lat na wszystkie instalacje fotowoltaiczne. Korzystamy z podzespołów proponowanych przez czołowych producentów w swojej dziedzinie:

- Bruk-Bet Solar,
- Qcells,
- Ja-Solar,
- Sharp,
- Huwaei,
- JinkoSolar,
- Risen,
- LG.
Wychodzimy naprzeciw Twoim potrzebom, system fotowoltaiczny składa się z wielu modułów. Dlatego, jeśli poczujesz, że przyszedł czas na rozbudowę, będziemy gotowi do działania.
Gwarancja szybkiego czasu realizacji
Kompleksowy serwis 24h 365 dni w roku
Opieka podczas rozruchu instalacji
Gwarancja 25 lat wydajności
Zacznij oszczędzać i zarabiać dzięki instalacji paneli fotowoltaicznych.
Zainwestuj w ekologiczną przyszłość!
SKONTALTUJ SIĘ Z NAMI

Zastanawiasz się, jak wygląda proces związany z projektem oraz realizacją inwestycji?

I Konsultacja
W Eko Prime czekają na Ciebie specjaliści. Podczas współpracy stawiamy na kontakt. Dlatego podczas wstępnej konsultacji wsłuchamy się w Twoje potrzeby i omówimy szczegóły współpracy.
II Projekt
Projekt jest fundamentem całej inwestycji zarówno tej mniejszej, jak i pełnowymiarowej farmy fotowoltaicznej. W Eko Prime posiadamy własne biuro projektowe. Dlatego przygotujemy dla Ciebie rozwiązanie szyte na miarę i szybką wycenę, a Ty nie poniesiesz zbędnych kosztów. Dodatkowo w Eko Prime każdy projekt przechodzi proces optymalizacji, podczas którego maksymalizujemy przyszłe zyski.
III Dotacje
Działamy kompleksowo, dlatego sprawnie przeprowadzimy Cię przez cały proces związany z pozyskiwaniem dotacji. Zapewniamy doradztwo, wsparcie, pomoc w przygotowaniu niezbędnych dokumentów. Pozyskaliśmy dla naszych klientów już ponad 100 mln złotych pochodzących z różnorodnych dotacji.
IV Montaż
Stawiamy na jakość. W Eko Prime znajdziesz specjalistów w swoim fachu, pełne zaplecze magazynowe oraz maszynowe. Podczas budowy bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem, dlatego w tym czasie obejmujemy inwestycję ubezpieczeniem.
V Podłączenie
Zyskaj spokój i bezpieczeństwo dzięki fachowcom. Podłączamy i uruchamiamy każdą inwestycję. Dodatkowo oferujemy pełną opiekę w tym szczególnym czasie. Przygotowujemy szkolenia zarówno dla inwestorów, jak i Twoich pracowników. Wiemy, że siła tkwi w wiedzy oraz pracy zespołowej. Każda instalacja oraz zaawansowana farma fotowoltaiczna przechodzi proces związany z pełnym przygotowaniem do eksploatacji.
VI Opieka
Każdą inwestycję otaczamy roczną bezpłatną opieką – to gwarancja spokoju. Dodatkowo w Eko Prime znajdziesz serwis czynny 24 h, 365 dni w roku. Wiemy, że skuteczna i szybka usługa serwisowa zapewni Ci spokój oraz satysfakcję.

Realizacje naszych farm fotowoltaicznych

Wszystkie projekty, które zrealizowaliśmy, są naszą dumą. Wybierz się w podróż po mapie pełnej efektywnych inwestycji i satysfakcji.
Zobacz więcej realizacji

Co mówią o nas klienci?

Zakup i montaż instalacji fotowoltaicznej - fachowe doradztwo; dobra organizacja i punktualność, w dwóch słowach: pełen profesjonalizm. Nie mam zastrzeżeń. Wszystko wykonane w terminie zgodnie z umową.
Jestem bardzo zadowolona z montażu mikroinstalacji fotowoltaicznej i z czystym sumieniem polecam firmę. Profesjonalizm, bardzo dobry kontakt, konkurencyjna cena, pełne wsparcie techniczne oraz pomoc w załatwieniu formalności - to dla Nich coś oczywistego. Z pewnością skorzystam jeszcze z montażu pompy ciepła, a także usług serwisowych.
Bardzo dobry kontakt z klientem, najwyższej jakości komponenty przy super konkurencyjnych cenach, a do tego profesjonalny montaż. Możliwość dostosowania instalacji do indywidualnych potrzeb. Polecam!
© 2023 EKOPRIME. Wszystkie prawa zastrzeżone.
POLITYKA PRYWATNOŚCI
phone-handsetbubblemagnifierchevron-downarrow-downarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram