Fotowoltaika dla domu od Eko Prime

ekologiczne spojrzenie na świat
Nasze szybkie i kompleksowe realizacje przeprowadzamy od początku do końca.
Zrobimy dla Ciebie projekt, dopasujemy urządzenia oraz zajmiemy się ich montażem w wyznaczonym miejscu.
RACHUNKI NIŻSZE NAWET O 80%
NAJLEPSZE FINANSOWANIE
NAJNOWSZA TECHNOLOGIA

Fotowoltaika dla domów jednorodzinnych

Fotowoltaika dla domów jednorodzinnych to innowacyjne spojrzenie na pozyskiwanie energii elektrycznej. Wybierz inwestycję, dzięki której zyskasz niższe rachunki za prąd, ale nie tylko. Przydomowa instalacja fotowoltaiczna to znaczący krok w stronę nowoczesności. Otwórz się na drogę ku niezależnej energii, która jest ukłonem dla środowiska.

Udział odnawialnych źródeł energii w ujęciu całkowitym wciąż rośnie. Nie tylko w Unii Europejskiej, ale też w Polsce. Za tym trendem stoi nie tylko chęć oszczędności, ale też rosnąca świadomość ekologiczna. Czy wiesz, że taka inwestycja jest w zasięgu Twoich rąk? Polska stale zwiększa fundusze przeznaczone na finansowanie inwestycji związanych z odnawialnymi źródłami energii.

Czysta energia w Twoim domu

Instalacja fotowoltaiczna dla domu to nie tylko konstrukcja, ale też odpowiedni projekt uwzględniający Twoje potrzeby. W Eko Prime wspólnie z projektantem przeanalizujesz cechy swojej działki oraz domu, a następnie wybierzesz:

- Instalację naziemną: to panele fotowoltaiczne umiejscowione na specjalnej konstrukcji w pobliżu Twojego domu.

- Instalację znajdującą się na budynku mieszkalnym: to panele fotowoltaiczne umiejscowione zazwyczaj na dachu.

- Instalację pełną innowacji: stawiasz na praktyczne i innowacyjne rozwiązania? Instalacja fotowoltaiczna nie musi gościć na dachu Twojego domu lub zajmować miejsca w ogrodzie. Dzięki panelom fotowoltaicznym w formie wiaty samochodowej zyskasz wygodny parking z korzyścią dla Twojego portfela oraz środowiska
Magazynuj, zużywaj na bieżąco lub sprzedawaj energię pochodzącą z instalacji fotowoltaicznej. Skorzystaj z rozwiązania odpowiadającego Twoim potrzebom w systemie:

- On-grid: to rodzaj instalacji fotowoltaicznej podłączony do sieci energetycznej. W tym przypadku wszystkie nadwyżki wyprodukowanej energii trafią do sieci, co nie jest sytuacją jednostronną. Gdy panele nie będą produkowały energii, mogą pobierać ją z sieci. To popularne rozwiązanie w przypadku terenów miejskich oraz takich, gdzie jest ułatwiony dostęp do sieci energetycznej.

- Off-grid: to rodzaj instalacji fotowoltaicznej nazywany fotowoltaiką wyspową. Wtedy instalacja jest niezależną jednostką, bez podłączenia do zewnętrznej sieci energetycznej. Dlatego, jeśli chcesz zasilić w energię elektryczną miejsce, gdzie nie dociera sieć lub zależy Ci na całkowitej niezależności, wybierz instalację fotowoltaiczną z zapleczem magazynowym.
Pomożemy Ci w przygotowaniu dokumentacji potrzebnej do uzyskania dotacji oraz doradzimy w procesie zawarcia umowy.
Wiemy, że dom jest dla Ciebie przystanią pełną bezpieczeństwa. Czy wiesz, że nad każdą inwestycją fotowoltaiczną w Eko Prime, od projektu przez montaż po serwis czuwa zespół doświadczonych specjalistów? Przestrzegamy wielu protokołów, które zapewnią bezpieczeństwo Tobie i Twoim bliskim.
Serwis 24 h, 365 dni w roku. Instalacje fotowoltaiczne są bezobsługowe i niemal bezawaryjne. Udzielamy 25 lat gwarancji na wszystkie nasze instalacje. Dysponujemy fachowym i szybkim serwisem – profesjonalna ekipa techniczna pojawi się u Ciebie w ciągu 24 godzin od zgłoszenia.
Wiemy, że kompleksowa usługa wpływa na Twój komfort. Dlatego kompleksowo i sprawnie projektujemy, montujemy oraz otaczamy opieką każdą inwestycję. Oferujemy również usługę doradztwa oraz pomagamy w pozyskiwaniu dofinansowań.
Kierujemy się innowacyjnością i bogatym doświadczeniem. Z uwagą obserwujemy rynek OZE. Dlatego mamy pewność, że nasza oferta jest najbardziej zaawansowaną technologicznie propozycją w Europie.

Wyróżniamy się zespołem po brzegi wypełnionym specjalistami. To ludzie od wielu lat związani z rynkiem odnawialnych źródeł energii w Polsce i Europie. Zespół specjalistów, techników i doradców kompleksowo zadba o Twoją inwestycję.

Proponujemy optymalne rozwiązania dotyczące zarówno projektu, jak i samej instalacji Możemy pochwalić się szczegółowymi audytami, dzięki którym możemy jeszcze lepiej poznać i zrozumieć Twoje potrzeby.

Instalacja fotowoltaiczna to realne oszczędności. Możesz w ten sposób obniżyć swoje rachunki za prąd o nawet 80%. Wykorzystaj potencjał płynący z natury.
Gwarancja jest krokiem w stronę bezpieczeństwa. Dlatego udzielamy gwarancji na 25 lat na wszystkie instalacje fotowoltaiczne. Korzystamy z podzespołów proponowanych przez czołowych producentów w swojej dziedzinie:

- Bruk-Bet Solar,
- Qcells,
- Ja-Solar,
- Sharp, 
- Huwaei,
- JinkoSolar,
- Risen,
- LG.
Wychodzimy naprzeciw Twoim potrzebom, system fotowoltaiczny składa się z wielu modułów. Dlatego, jeśli poczujesz, że przyszedł czas na rozbudowę, będziemy gotowi do działania.
Gwarancja szybkiego czasu realizacji
Kompleksowy serwis 24h 365 dni w roku
Opieka podczas rozruchu instalacji
Gwarancja 25 lat wydajności
Zacznij oszczędzać i zarabiać dzięki instalacji paneli fotowoltaicznych
SKONTALTUJ SIĘ Z NAMI

6 prostych kroków do własnej instalacji

I Konsultacja
W Eko Prime czekają na Ciebie specjaliści. Podczas współpracy stawiamy na kontakt. Dlatego podczas wstępnej konsultacji wsłuchamy się w Twoje potrzeby i omówimy szczegóły współpracy.
II Projekt
Projekt jest fundamentem całej inwestycji zarówno tej mniejszej, jak i pełnowymiarowej farmy fotowoltaicznej. W Eko Prime posiadamy własne biuro projektowe. Dlatego przygotujemy dla Ciebie rozwiązanie szyte na miarę i szybką wycenę, a Ty nie poniesiesz zbędnych kosztów. Dodatkowo w Eko Prime każdy projekt przechodzi proces optymalizacji, podczas którego maksymalizujemy przyszłe zyski.
III Dotacje
Działamy kompleksowo, dlatego sprawnie przeprowadzimy Cię przez cały proces związany z pozyskiwaniem dotacji. Zapewniamy doradztwo, wsparcie, pomoc w przygotowaniu niezbędnych dokumentów. Pozyskaliśmy dla naszych klientów już ponad 100 mln złotych pochodzących z różnorodnych dotacji.
IV Montaż
Stawiamy na jakość. W Eko Prime znajdziesz specjalistów w swoim fachu, pełne zaplecze magazynowe oraz maszynowe. Podczas budowy bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem, dlatego w tym czasie obejmujemy inwestycję ubezpieczeniem.
V Podłączenie
Zyskaj spokój i bezpieczeństwo dzięki fachowcom. Podłączamy i uruchamiamy każdą inwestycję. Dodatkowo oferujemy pełną opiekę w tym szczególnym czasie. Przygotowujemy szkolenia zarówno dla inwestorów, jak i Twoich pracowników. Wiemy, że siła tkwi w wiedzy oraz pracy zespołowej. Każda instalacja oraz zaawansowana farma fotowoltaiczna przechodzi proces związany z pełnym przygotowaniem do eksploatacji.
VI Opieka
Każdą inwestycję otaczamy roczną bezpłatną opieką – to gwarancja spokoju. Dodatkowo w Eko Prime znajdziesz serwis czynny 24 h, 365 dni w roku. Wiemy, że skuteczna i szybka usługa serwisowa zapewni Ci spokój oraz satysfakcję.

Nasze realizacje

Co mówią o nas klienci?

Zakup i montaż instalacji fotowoltaicznej - fachowe doradztwo; dobra organizacja i punktualność, w dwóch słowach: pełen profesjonalizm. Nie mam zastrzeżeń. Wszystko wykonane w terminie zgodnie z umową.
Jestem bardzo zadowolona z montażu mikroinstalacji fotowoltaicznej i z czystym sumieniem polecam firmę. Profesjonalizm, bardzo dobry kontakt, konkurencyjna cena, pełne wsparcie techniczne oraz pomoc w załatwieniu formalności - to dla Nich coś oczywistego. Z pewnością skorzystam jeszcze z montażu pompy ciepła, a także usług serwisowych.
Bardzo dobry kontakt z klientem, najwyższej jakości komponenty przy super konkurencyjnych cenach, a do tego profesjonalny montaż. Możliwość dostosowania instalacji do indywidualnych potrzeb. Polecam!
.
.
.
.
© 2023 EKOPRIME. Wszystkie prawa zastrzeżone.
POLITYKA PRYWATNOŚCI
phone-handsetbubblemagnifierchevron-downarrow-downarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram