Eko Prime - Twój partner w inwestycjach

POMAGAMY PRZEKSZTAŁCIĆ MARZENIA W RZECZYWISTOŚĆ
W Eko Prime rozumiemy, że sukces inwestycyjny wynika z mocnych i ugruntowanych stosunków partnerskich. Możemy pochwalić się doświadczeniem oraz innowacyjnym podejściem do każdego projektu. Dlatego przejmujemy pałeczkę w sztafecie inwestycji i urzeczywistniamy Twoje marzenia. Specjalizujemy się w dziedzinie odnawialnych źródłach energii. Budujemy instalacje fotowoltaiczne, wielkoformatowe farmy oraz uczestniczymy w innowacyjnych projektach budowlanych.

Realizuj marzenia z Eko Prime
Masz projekt, który chcesz zrealizować? Doświadczony partner inwestycyjny pomoże Ci przekształcić marzenia w rzeczywistość. W Eko Prime innowacyjne pomysły przeradzają się w konkretne projekty, od odnawialnych źródeł energii po nowoczesne rozwiązania budowlane. Niezależnie od tego, czy planujesz budowę farmy fotowoltaicznej, osiedla mieszkaniowego czy kompleksu przemysłowego, jesteśmy gotowi. Wesprzemy Cię na każdym etapie realizacji.
Projekty i optymalizacja to nasza specjalność
Masz projekt, który chcesz sprzedać? Jesteśmy otwarci na nowe możliwości i współpracę. Poszukujemy innowacyjnych pomysłów, które wpisują się w naszą strategię budowania zrównoważonej przyszłości. Oferujemy uczciwe warunki i przejrzysty proces zakupu projektów. W Eko Prime możemy pochwalić się własnym biurem projektowym, które oprócz kreowania może również zoptymalizować Twój pomysł. Wiemy, że z opracowanym i oszlifowanym diamentem inwestycyjnym możesz więcej.
Poszukujesz projektu lub wykonawcy?
Kompleksowe podejście inwestycji to nasza specjalność. W Eko Prime masz nieograniczone możliwości. Oferujemy Ci wszechstronne i kompleksowe usługi oraz wsparcie na każdym etapie realizacji. Co zyskasz, dzięki takiemu podejściu? Bezpieczeństwo, spokój i atrakcyjną cenę. Bazujemy na własnych zasobach, nie angażujemy do swoich projektów podwykonawców. Wiemy, że nasi projektanci, fachowcy, doradcy, zaplecze magazynowe, dostawcy i sprzęt reprezentują najwyższy poziom proponowanych usług. Przez brak podwykonawców zyskujesz też czas, w kwestii terminów nie uznajemy kompromisów. Wszystkie instalacje fotowoltaiczne wznosimy w 30 dni.

Twój partner w inwestycjach

W Eko Prime spotkasz się z dostępem do najnowocześniejszych projektów oraz wysokiej jakości usług realizacyjnych. Niezależnie od tego, czy Twoim celem jest inwestycja w energię odnawialną, rozwój nieruchomości czy wdrażanie zaawansowanych rozwiązań technologicznych, sprostamy Twoim potrzebom.
Wyróżniamy się na rynku dzięki innowacyjnemu podejściu do projektów w dziedzinie odnawialnych źródeł energii i nowoczesnego budownictwa. Wykorzystujemy zaawansowane technologie, aby tworzyć zrównoważone i efektywne energetycznie rozwiązania.
Dzięki kompleksowemu podejściu wprowadziliśmy atrakcyjne warunki dla inwestycji fotowoltaicznych o mocy od 1 mw do 5 mw. Dodatkowo jako jedyni na rynku umożliwiamy rozliczenie się po uruchomieniu inwestycji.
Dzięki Eko Prime poznasz nowy wymiar budowy. Mamy bogate doświadczenie w roli generalnego wykonawcy. Dzięki kompleksowej usłudze zyskasz wsparcie na każdym etapie inwestycji, od konsultacji, przez projekt oraz budowę po serwis. 

Bazujemy na własnym zespole wypełnionym specjalistami. Wszystkie projekty realizujemy samodzielnie, bez podwykonawców. Eko Prime to miejsce, gdzie wysoka jakość spotyka się z atrakcyjną ceną, dzięki optymalizacji procesów związanych z projektem i budową.
Inwestowanie w odnawialne źródła energii przynosi wiele korzyści, zarówno tych finansowych, jak i ekologicznych. Zrealizuj swoje marzenia i zrób krok w stronę nowoczesności.
Wiemy, że czas jest kluczowy dla każdego inwestora. Dlatego bazujemy na własnym zespole, sprzęcie oraz zapleczu magazynowym. Samodzielnie importujemy podzespoły, a każdą inwestycję skupiającą się na odnawialnych źródłach energii realizujemy w 30 dni.
Zainwestuj kapitał w odnawialne źródła energii i ciesz się bezpieczeństwem oraz stabilnym źródłem dochodu.
Bazujemy na doświadczeniu, dlatego wiemy, że zoptymalizowany projekt jest gwarancją sukcesu i zysku. Posiadamy własne biuro projektowe. Przygotujemy dla Ciebie farmę fotowoltaiczną dopasowaną do Twoich potrzeb. Szybka wycena i darmowy projekt – to możliwości, które znajdziesz w Eko Prime.
Jesteśmy dumni z wszystkich realizacji, zarówno z mikroinstalacji, jak i imponujących farm fotowoltaicznych. Każdy projekt jest dla nas wyjątkowy. Sprawdź mapę projektów zrealizowanych przez Eko Prime i zrób krok w stronę zielonej energii.
Wiemy, że projekt jest fundamentem udanej inwestycji, dlatego posiadamy własne zaplecze specjalistów oraz biuro projektowe. W Eko Prime stworzymy dla Ciebie inwestycję szytą na miarę.
Kierujemy się innowacyjnością i bogatym doświadczeniem. Z uwagą obserwujemy rynek OZE. Dlatego mamy pewność, że nasza oferta jest najbardziej zaawansowaną technologicznie propozycją w Europie.

Wyróżniamy się zespołem po brzegi wypełnionym specjalistami. To ludzie od wielu lat związani z rynkiem odnawialnych źródeł energii w Polsce i Europie. Zespół specjalistów, techników i doradców kompleksowo zadba o Twoją inwestycję.

Proponujemy optymalne rozwiązania dotyczące zarówno projektu, jak i samej instalacji Możemy pochwalić się szczegółowymi audytami, dzięki którym możemy jeszcze lepiej poznać i zrozumieć Twoje potrzeby.

Nasze realizacje

Wszystkie projekty, które zrealizowaliśmy, są naszą dumą. Wybierz się w podróż po mapie pełnej efektywnych inwestycji i satysfakcji.
Zobacz więcej realizacji
Planujesz inwestycję w farmę fotowoltaiczną? Poszukujesz sprawdzonych rozwiązań lub najwyższej jakości komponentów? 
Skontaktuj się z nami już dziś i rozpocznij współpracę z Eko Prime - Twoim przewodnikiem po świecie nowoczesnych inwestycji.
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Co mówią o nas klienci?

Zakup i montaż instalacji fotowoltaicznej - fachowe doradztwo; dobra organizacja i punktualność, w dwóch słowach: pełen profesjonalizm. Nie mam zastrzeżeń. Wszystko wykonane w terminie zgodnie z umową.
Jestem bardzo zadowolona z montażu mikroinstalacji fotowoltaicznej i z czystym sumieniem polecam firmę. Profesjonalizm, bardzo dobry kontakt, konkurencyjna cena, pełne wsparcie techniczne oraz pomoc w załatwieniu formalności - to dla Nich coś oczywistego. Z pewnością skorzystam jeszcze z montażu pompy ciepła, a także usług serwisowych.
Bardzo dobry kontakt z klientem, najwyższej jakości komponenty przy super konkurencyjnych cenach, a do tego profesjonalny montaż. Możliwość dostosowania instalacji do indywidualnych potrzeb. Polecam!
© 2023 EKOPRIME. Wszystkie prawa zastrzeżone.
POLITYKA PRYWATNOŚCI
phone-handsetbubblemagnifierchevron-downarrow-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram