Odkryj możliwości dofinansowania dla Twojej Firmy i Domu w 2024!

23 kwietnia, 2024

W 2024 roku przedsiębiorstwa oraz gospodarstwa domowe mają okazję skorzystać z nowych możliwości finansowania inwestycji proekologicznych. Eko Prime, jako zaufany partner, oferuje kompleksowe wsparcie w pozyskiwaniu dofinansowań dla różnych programów, w tym dla firm w ramach termomodernizacji oraz dla gospodarstw domowych za pośrednictwem programów "Mój Prąd 6.0" i "Czyste Powietrze".

Program dofinansowania dla firm: Termomodernizacja

Termomodernizacja jest kluczowym procesem pozwalającym na redukcję zużycia energii oraz kosztów operacyjnych, jednocześnie przynosząc korzyści środowiskowe. Nasza oferta obejmuje wsparcie w takich działaniach jak:

  • modernizacja infrastruktury energetycznej,
  • inwestycje w budynki o podwyższonej efektywności energetycznej,
  • implementacja ekologicznych źródeł energii,
  • wymiana starych urządzeń na nowoczesne, efektywne rozwiązania.

Program dofinansowania dla gospodarstw domowych: Mój Prąd 6.0 i Czyste Powietrze

Eko Prime pomaga w pozyskaniu dofinansowań na instalacje fotowoltaiczne, modernizację energetyczną domów, które mogą znacznie obniżyć Twoje rachunki za energię oraz zwiększyć komfort i wartość Twojej nieruchomości.

Specjalna Oferta Eko Prime

Decydując się na współpracę z nami w ramach programów dofinansowań, zyskujesz nie tylko pomoc w uzyskaniu środków, ale i dodatkowe korzyści jak 3-letni pakiet serwisowy. To zapewni długotrwałą efektywność i niezawodność Twojej instalacji.

Może Cię również zainteresować

Skorzystaj z wiedzy naszych specjalistów. 
Poznaj praktyczne rozwiązania i porady dotyczące fotowoltaiki i oze.
© 2023 EKOPRIME. Wszystkie prawa zastrzeżone.
POLITYKA PRYWATNOŚCI
phone-handsetbubblemagnifierchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram