Innowacyjne Projekty Fotowoltaiczne w 2024

26 stycznia, 2024

Flagowy projekt: Elektrownia Fotowoltaiczna w Wielkopolsce.

Jesteśmy dumni, że możemy zaprezentować nasz flagowy projekt – elektrownię fotowoltaiczną o mocy 108 MWp, zlokalizowaną w Wielkopolsce. Ten ambitny projekt symbolizuje nasze zobowiązanie do rozwoju zrównoważonych źródeł energii i determinację w dążeniu do innowacji.

Rozwój i Ekspansja: Ponad 500 MW w planach.

Obecnie pracujemy nad projektami o łącznej mocy przekraczającej 500 MW, co świadczy o naszym stałym poszerzaniu zasięgu działalności na niemal 1000 ha terenów na terenie całej Polski. Celem jest koncentracja na projektach o mocy przekraczającej 20 MWp, co stanowi istotny krok w kierunku skutecznego i efektywnego wykorzystania energii słonecznej.

Przyłączenie kolejnych 213 MWp do sieci energetycznej.

Jednym z kluczowych elementów naszej strategii na 2024 rok jest plan przyłączenia kolejnych 213 MWp do krajowej sieci energetycznej. To działanie podkreśla nasze zaangażowanie w zapewnienie zrównoważonej przyszłości energetycznej i dążenie do bycia liderem w dziedzinie OZE.

Może Cię również zainteresować

Skorzystaj z wiedzy naszych specjalistów. 
Poznaj praktyczne rozwiązania i porady dotyczące fotowoltaiki i oze.
© 2023 EKOPRIME. Wszystkie prawa zastrzeżone.
POLITYKA PRYWATNOŚCI
phone-handsetbubblemagnifierchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram