Eko Prime w 2024 roku – czas wielkich możliwości

16 kwietnia, 2024

Eko Prime w 2024: Rozwijamy horyzonty i przekraczamy granice możliwości

Rok 2023 był dla nas, zespołu Eko Prime, okresem niezwykłych osiągnięć i intensywnej pracy, która zaowocowała ambitnymi projektami fotowoltaicznymi o łącznej mocy przekraczającej 500 MW. Wchodząc w 2024 rok, pełni zapału, kontynuujemy naszą misję transformacji energetycznej.

Jako deweloper i generalny wykonawca, w ostatnich trzech latach skupiliśmy się na zdobyciu niezbędnej dokumentacji i przygotowaniu gruntów pod budowę nowych elektrowni fotowoltaicznych. To nie tylko kamień milowy w naszej działalności, ale i świadectwo naszego zaangażowania w promowanie odnawialnych źródeł energii.

Nasz portfel deweloperski szybko się rozrasta, obejmując coraz to nowe, ambitne koncepcje, które obecnie znajdują się w trakcie procedowania. Sukcesywnie pozyskujemy grunty, koncentrując się na projektach o znacznej mocy, co pozwala nam na rozwijanie infrastruktury energetycznej w Polsce.

Stawiamy na innowacje, takie jak panele bi-facial, które absorbują promieniowanie słoneczne z obu stron, zwiększając efektywność energetyczną o 15-20% w porównaniu do tradycyjnych rozwiązań. Dzięki temu, każda nasza inwestycja nie tylko wspiera zrównoważony rozwój, ale również oferuje atrakcyjne warunki finansowe dla naszych inwestorów.

W Eko Prime wierzymy, że przez współpracę i ciągłe doskonalenie naszych rozwiązań, możemy efektywnie odpowiadać na potrzeby współczesnego rynku i przyczyniać się do budowania zielonej przyszłości. Zapraszamy do kontaktu i współpracy, aby razem tworzyć nowoczesne i ekologiczne rozwiązania, które będą miały realny wpływ na nasze jutro.

Może Cię również zainteresować

Skorzystaj z wiedzy naszych specjalistów. 
Poznaj praktyczne rozwiązania i porady dotyczące fotowoltaiki i oze.
© 2023 EKOPRIME. Wszystkie prawa zastrzeżone.
POLITYKA PRYWATNOŚCI
phone-handsetbubblemagnifierchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram