Bilansowanie 1:1 — najkorzystniejsza metoda rozliczeniowa

18 czerwca, 2024

Bilansowanie 1:1 to alternatywna metoda rozliczeniowa instalacji fotowoltaicznej, działająca na zasadzie wirtualnego magazynu. Pozwala znacząco zmniejszyć koszty w porównaniu ze standardowym systemem rozliczeń net-billing, skracając jednocześnie czas, w którym inwestycja się zwróci.

Wirtualny magazyn energii pozwala na bieżąco zarządzać działaniem instalacji. Dzięki tej metodzie możliwe jest pobieranie dodatkowej energii w momencie największego zapotrzebowania lub pokrywanie kosztów dystrybucji w przypadku generowania nadwyżek.

Za każdy 1 kWh wprowadzonej energii otrzymasz 1 kWh energii do odebrania w przyszłości!

W przeciwieństwie do net-billingu nie musisz oddawać do sieci 20% wyprodukowanej nadwyżki — całość produkcji z Twojej elektrowni fotowoltaicznej trafia do Ciebie.

Specjalna Oferta Eko Prime

Zastanawiasz się nad inwestycją w zieloną energię, ale chciałbyś wykorzystać pełen potencjał swojej elektrowni fotowoltaicznej? Jesteś w dobrym miejscu! Decydując się na współpracę z nami, uzyskasz fachową pomoc na wszystkich etapach inwestycji, od pozyskania środków, przez wykonanie i podłączenie do sieci, aż po długoletnią eksploatację. Eko Prime oferuje najkorzystniejszą metodę rozliczeniową, abyś mógł zaoszczędzić nawet 80% na rachunkach za energię elektryczną.

Skontaktuj się z nami i rozpocznij swoją ekologiczną inwestycję z Eko Prime!

Może Cię również zainteresować

Skorzystaj z wiedzy naszych specjalistów. 
Poznaj praktyczne rozwiązania i porady dotyczące fotowoltaiki i oze.
© 2023 EKOPRIME. Wszystkie prawa zastrzeżone.
POLITYKA PRYWATNOŚCI
phone-handsetbubblemagnifierchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram